De leukste rijschool van Rotterdam en omgeving!

Wie zijn wij

Over ons

Al jarenlang zijn wij het meest vertrouwde adres voor het volgen van geslaagde rijopleidingen. Wij staan garant, dat je op een veilige en verantwoorde manier je rijbewijs haalt. Alles wat nodig is voor een veilige toekomst op de weg.

Waarom kiezen voor ons

– Hoog slagingspercentage
– Altijd een rijopleiding op maat
– Wij geven les in de volgende talen: Nederlands, Engels, Perzisch en Russisch
– Deskundige rij-instructeurs
– Rijles in een nieuwe, comfortabele lesauto
– Rijles ma t/m vrijdag 09.00 -21.00, zaterdag 09.00-18.00 uur.
– Je wordt thuis opgehaald en ook weer thuis afgezet.

Wij vinden het belangrijk om onze leerlingen de beste begeleiding te bieden vanaf het moment van  starten met een proefles tot aan het uiteindelijke praktijkexamen. Wij bestaan uit een leuk en enthousiast team die jou heel graag de fijne kneepjes van het autorijden onder de knie willen brengen.

Direct inschrijven

Wil jij je vandaag nog bij ons inschrijven? Dat kan via het onderstaand formulier! Zodra we je inschrijving hebben ontvangen zullen we snel contact met je opnemen. In samenspraak zullen we een proefles inplannen zodat je een goede inschatting krijgt van hoeveel lessen je nodig hebt.